Czas lekcji, przedmiotów nadobowiązkowych, religii oraz kółek...


0. lekcja

07:00 - 07:45

1. lekcja

08:00 - 08:45

2. lekcja

08:55 - 09:40

3. lekcja

10:00 - 10:45

4. lekcja

10:55 - 11:40

5. lekcja

11:50 - 12:35

6. lekcja

12:45 - 13:30

7. lekcja

14:00 - 14:45

8. lekcja

14:50 - 15:35

RELIGIE

Religia katolicka (45 min):

p. Danuta Suszka

PON 5. lekcja kl. V B, 6. lekcja kl. II A, II B, 7. lekcja II C

WTO 6. lekcja kl. IV B, 7. lekcja kl. IV A, 8. lekcja kl. VI A, VI B

CZW 0. lekcja kl. VII A, VII B

PIĄ 5.lekcja kl. I A, I B, 6. lekcja kl. VA

Ks. Grzegorz Borski

ŚRO 0. lekcja kl. VIII A, VIII B, IX A, IX B, 6. lekcja kl. III A, III B

Religia ewangelicka (45 min):

p. Karin Roiková

WTO 6. lekcja kl.I A, I B, II A, II B, II C, III A, III B, IV B

7. lekcja kl. IV A, V A, V B, VI A, IX A, IX B

8. lekcja kl. VI B, VII A, VII B, VIII A, VIII B

PRZEDMIOTY NADOBOWIĄZKOWE

Język angielski (45 min.)

p. Beata Bojda p. Małgorzata Piasecka

PON 5. lekcja kl. II A WTO 5. lekcja kl. I B

WTO 5. lekcja kl. II C

PIĄ 5. lekcja kl. II B

p. Beata Bojda

WTO 5. lekcja kl. I A

Technologie informacyjne (45 min.)

p. Ewa Troszok

WTO 7.00, kl. VII - IX

Chór

p. Beata Brzóska

PIĄ 13.00, kl. I - II

PON 13.00, kl. III - V, 14.00, kl. VI - IX

Skowronki (45 min.)

p. Renata Dobner

CZW 13.00, kl. III - IV A, CZW 13.50, kl. IV B, V - IX

Gry ruchowe (45 min.)

p. Małgorzata Piasecka p. Adam Klus

PON 14.00 kl. I DZ PIĄ 14.00 kl. I CH

WTO 14.00 kl. II DZ

p. Marek Grycz

CZW 14.00 kl. II CH

Kółka (od 1 października):

p. Maria Szymanik

Dramatyczne Klucz: WTO 14.00 - 15.00 (kl. II - IV)

Taniec sceniczny I gr.: PON 14.00 - 15.00 (kl. II - IV)

Taniec sceniczny II gr.: ŚRO 14.30 - 16.00 (kl. V - VIII)

Cieszynianka: CZW 14.15 - 15.45 (kl. I - III, lokal w przedszkolu na Moskiewskiej)

Teatrzyk BUM -TRACH: PIĄ 13.45 - 14.45, (absolwenci Klucza + kl. VI - IX)

p. Renata Dobner

Skowroneczki - klasa II A CZW 11.50 - 12.50, klasy II B i II C WTO 11.50 - 12.50

p. Ilona Fryda

Kółko ceramiczne II st.: WTO 8. Lekcja, klasy VI - IX (opłata 500,- na półrocze)

p. Mariola Stonawska

Kółko ceramiczne klasy I - V: CZW 7. lekcja I grupa, 8. lekcja II grupa, PIĄ 5. lekcja III grupa

- wg umowy z uczącym (opłata 500,- na półrocze)

Studio muzyki rozrywkowej

- prowadząca mgr Katarzyna Muszyńska - Lasota - finalistka Star Academy, uczestniczka " Fabryki Gwiazd", "Szansy na Sukces", kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów

- inf. na temat zajęć artpopstudio@wp.pl,
+420 792 363 964, +48 691 546 353

Klub Modelarstwa Rakietowego - od III klasy

p. Piotr Roszak

PON 14.00 - 16.00

ŚRO 14.00 - 16.00

Szkolny klub sportowy Olza (opłata 500,- Kc na rok szkolny):

p. Małgorzata Piasecka

Siatkówka: WTO 7.00 - 7.45 (DZ kl. VIII - IX) - zajęcia w naszej sali gimnastycznej

Siatkówka: ŚRO 7.00 - 7.45 (DZ kl. VI - VII) - zajęcia w naszej sali gimnastycznej

Koszykówka: PON 7.00 - 7.45 (CH VI - IX) - zajęcia w sali gimnastycznej gimnazjum

p. Ewa Troszok:

Piłka nożna: CZW 7.00 - 7.45 (CH VI - IX) - zajęcia w sali gimnastycznej gimnazjum


p. Adam Klus:

Piłka nożna: WTO 7.00 - 7.45 (CH IV - IX) - zajęcia w sali gimnastycznej gimnazjum

p. Marek Grycz

Piłka nożna, florbal: ŚRO 14.45 - 15.30 (CH III - V) - zajęcia w naszej sali gimnastycznej

Florbal: WTO 15.00 - 15.45 (CH VI - IX) - zajęcia w sali gimnastycznej gimnazjum